Kde nás najdete?

Nest & Stavo,
spol.s r.o.

Malá cihelna 1095
588 13 Polná

tel: 567 212 022
mob.: 777 201 642
tel./fax: 567 222 226
neststavo@quick.cz

Oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Otevírací doba

Po - Pá
7:00 - 16:00
Sobota
8:00 - 11:00

Foto měsíce

Dodavatelé

Stavebniny Nest & Stavo, spol.s r.o., Polná - profil firmy

Profil firmy

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

 • Dovolte mi, abych Vám na naší webové prezentaci představil naši firmu provozující stavebniny Nest & Stavo, spol. s r.o..
 • Naše firma vznikla v roce 1990 v Polné v areálu Za Nádražím a byla v podvědomí pod názvem STAV – Smejkal. Tato firma vznikla se zaměřením na prodej stavebního materiálu. Již od samého počátku se snažíme našim zákazníkům, obchodním partnerům nabízet nejen kvalitní stavební materiály, ale také poradenství a další služby.
 • Postupem času se firma nejen přestěhovala, ale změnila se i její právní forma. Od 20. září 1993 jsme se spojili s jihlavskou stavební firmou Nest s.r.o. Jihlava a tímto jsme se změnili na společnost s ručením omezením. V Obchodní rejstříku jsme zapsáni pod názvem Nest & Stavo, spol. s r.o. a fungujeme v areálu v ulici Malá cihelna 1095 v Polné až doposud. Tímto krokem se naše firma podstatně rozšířila. A to nejen větší rozlohou skladového areálu, ale i sortimentem samotným.
 • V roce 1999 byla postavena první hala, která slouží na uskladnění pytlovaného materiálu a v roce 2006 jsme se rozrostli o druhou halu, která slouží pro uskladnění ocelových zárubní a tepelné izolace. Společnost je plně vybavena informačním systémem na moderní úrovni a dokáže zákazníkovi poskytnout i služby s tím spojené. Do budoucna chystáme pro Vás další rozšíření sortimentu, firmy, proto bude dobré naše webové stránky průběžně sledovat.
 • Činnost stavebnin Nest & Stavo, spol. s r.o. se tedy zaměřuje na prodej stavebních materiálů. Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej, nízké ceny, široký sortiment skladem nebo na objednávku či možnost závozu materiálu přímo na Vaši stavbu.
 • Pro stavebniny Nest & Stavo, spol. s r.o. je základní prioritou plné uspokojení požadavků, potřeb a očekávání zákazníků. Cílem tedy je nabídnout zákazníkovi kvalitní výrobky a kompletní služby a tím zvýšit počet našich spokojených zákazníků. Věříme, že mezi ně budete patřit i Vy.
 • Věříme, že našich služeb budete i nadále využívat a budete s námi spokojeni i v další spolupráci.
  Jaroslav Smejkal
  jednatel společnosti
STAVEBNINY Nest & Stavo, Spol. s r.o. Malá cihelna 1095 Polná

webmaster: webmaster@stavebninypolna.cz
neststavoweb © 2008-2023